OGŁOSZENIA


REGULAMIN MISTRZOSTW RADOMIA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SZACHACH W 2014 ROKU IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO


W związku z uczestnictwem Zespołu Szkół Samochodowych w projekcie "Stop uzależnieniom- wybieram aktywność, zajęcia dla uczniów radomskich szkół zawodowych w latach 2010- 2014" prosimy chętnych uczniów do zgłaszania się do nauczycieli wychowania fizycznego celem przystąpienia do projektu. Zajęcia będą miały charakter sportowy i będą odbywać się na sali gimnastycznej naszej szkoły, w trzech blokach:

- piłka siatkowa

 

- piłka koszykowa

 

- piłka nożna

 

Celem projektu jest przeciwdziałanie uzależnieniom od alkoholu, narkotyków i internetu poprzez zorganizowanie dla uczniów zajęć profilaktycznych oraz propagowanie zdrowego trybu życia.

Zajęcia  organizowane w ramach projektu  są zajęciami bezpłatnymi, pozalekcyjnymi.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w projekcie i zgłoszenie chęci udziału do swojego nauczyciela wychowania fizycznego.

 

 

 

 

Masz ciekawe pomysły na rozwój naszego miasta i regionu?

Dużo działasz na rzecz szkolnych i lokalnych społeczności?

Stypendium Kazimierzowskie jest adresowane do ciebie!


W tym roku zastanawiamy się, czy można uczynić Radom miejscem inspiracji. Jaki masz pomysł na stworzenie wizerunku miasta? Jakie walory posiada lub może posiadać? Jak uczynić je atrakcyjniejszym i bardziej wyrazistym? Kultura i sztuka? Nowe technologie? Biznes? Nauka? A może coś zupełnie innego?
Kliknij aby dowiedzieć się więcej !!!